2013-04-28
Otrzymaliśmy mikro-dotację!

 

Stowarzyszenie Samorządów Euroregionu Puszcza Białowieska poinformowało Nas w ostatnim czasie o przyznaniu organizacjom mikrodotacji w drugim Konkursie naboru ofert, przeprowadzonym w ramach zadania publicznego pod nazwą „Działajmy lokalnie – efektywne organizacje w województwie podlaskim” i współfinansowanym z Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Wśród 18 organizacji jakie otrzymały dotacje znalazła się również Fundacja Voifia. Serdecznie dziękujemy za docenienie naszego projektu.

 

Projekt będzie dotyczył warsztatów fotograficznych dla dzieci i młodzieży ze wsi Henrykowo, z jaką ostatnimi czasy nawiązaliśmy współpracę. Wspólnie realizowaliśmy już warsztaty decoupage, przyszedł czas na kolejny projekt, tym razem zorganizowany dzięki mikrodotacji jaką otrzymaliśmy dzięki ciężkiej pracy członków Fundacji, która jak widać bardzo się opłaciła.

Projekt  potrwa 3 miesiące i ma na celu ma na celu wyrównywania szans edukacyjnych i aktywizację społeczną i kulturową  dzieci w wieku szkolnym i gimnazjalnym. Więcej informacji wkrótce.. smiley